Prace w ogrodzie trwają od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Miłośnicy prac ogrodowych mogliby stamtąd w ogóle nie wychodzić. Z myślą o ich mozole, chcąc ułatwić im przechowywanie różnych narzędzi ogrodowych i nasion, zaprojektowano system do przechowywania elfa utility. Może on być zamontowany w altance na narzędzia lub w innym wnętrzu do tego celu przeznaczonym. Przyjemnie jest mieć wszystko uporządkowane i pod ręką. Jeżeli łopaty, graski, grabie, sekatory, konewki lub węże do podlewania znajdą swoje stałe miejsce, do którego jest zawsze łatwy dostęp, to nie będziesz musiał ich niecierpliwie szukać i szybciej oddasz się swoim ulubione zajęciom.

Narzędzia w garażu

System do przechowywania elfa utility zawiera innowacyjne elementy, które znakomicie współgrają z systemem elfa classic, czyli listwami, ażurowymi półkami, a także z szynami i wspornikami. Masz do wyboru 3 wersje systemu:
1. system do przechowywania elfa montowany na ścianie
2. system do przechowywania elfa wiszący
3. system do przechowywania elfa wolnostojący

Regały narzędziowe

Każdy z tych systemów ułatwia zaprowadzenie porządku i wzorcowego ładu w określonych przedmiotach, a dodatkowo system do przechowywania elfa utility zawiera wszechstronne, pomysłowe organizatory, haki w gumowej osłonie, okrągłe haczyki do lin i sznurów oraz ażurowe pojemniki. W tych ostatnich możesz z powodzeniem przechowywać nasiona lub cebulki kwiatów i innych roślin.

Przechowywanie narzędzi

Utrzymanie ogrodu i jego pielęgnacja wymaga od ogrodnika dobrej kondycji fizycznej i jeszcze lepszej organizacji pracy. System do przechowywania elfa utility pozwoli c bez trudu stworzyć mały ogrodowy raj na ziemi.

Półki na narzędzia

Regały na narzędzia

Źródło: Elfa

zobacz również:
Wyposażenie garażu