Kamienne płytki do stylowych wnętrz. Zasady doboru.
Zachwycające kolory, odporność na ścieranie i zarysowania, ciekawa struktura i łatwość pielęgnacji – oto kamienne płytki z firmy ROGALA do zastosowania prawie we wszystkich wnętrzach: kuchni, łazience, salonie, przedpokoju i na klatce schodowej. Na jakiego typu wyposażenie przeznacza się najczęściej płytki kamienne? Sprawdzą się one najlepiej jako blaty kuchenne, kominki i parapety, podłogi i ściany, stopnie schodów. Mają też zastosowanie na zewnątrz domu, w ogrodzie, na tarasach.

Kamienne podłogi

Podłogi wyłożone płytkami kamiennymi w łazience, kuchni lub w przedpokoju prezentują się bardzo elegancko. Nie zarysowują się i nie ścierają, są wodoodporne i ognioodporne. Najlepszym kamieniem w tym przypadku będzie granit. Płytki granitowe można z powodzeniem kłaść nawet na zamontowane ogrzewanie podłogowe. Na ściany firma Rogala proponuje płytki kamienne z piaskowca i marmuru. Niecodzienną elegancję zawdzięczają także wnętrza z podświetlanymi ścianami pokrytymi onyksem. To propozycja do salonu i łazienki. Zwłaszcza kabiny prysznicowe, mające ścianki wyłożone onyksem, prezentują się okazale. Blaty kuchenne narażone są często na działanie wysokich temperatur, stykają się z wodą i substancjami chemicznymi.

Szachownica marmurowa

Odporne granity zaaranżują efektownie miejsce przyrządzania posiłków. Usytuowane najczęściej w salonie kominki powinny mieć również majestatyczną oprawę.

Podłoga marmurowa

Wokół nich ustawia się często sofy, kanapy, fotele, by wypoczywać i relaksować się w blasku kominkowych płomieni, A jeżeli do tego dodamy ekskluzywną oprawę kominka w postaci marmuru , piaskowca lub bazaltu, przyjemność będzie zwielokrotniona.

Kamienne podłogi

źródło: www.rogala.com.pl

zobacz również:
Kamienna podłoga