Każda rewolucja ma swoje hasło…

Rok 1789. Stojąc na Murach Bastylii młodzi ludzie krzyczą: „ Liberté-Égalité-Fraternité!”. Siła młodości, pobudzona pragnieniem wolności, równości i braterstwem pchnęła ich do walki o swoje prawa.

Rok 1960. Na całym świecie wybrzmiewają hasła: Peace and love!, Make love, not war!. Młodość po raz kolejny wyłamała się ze sztywnych zasad. Wyzwoleni, tolerancyjni marzyciele chcieli uznania życia według ich własnych schematów. Od początku istnienia świata młodość ściera się z wartościami poprzednich generacji. Ile pokoleń tyle buntów, tyle sposobów walki o swoje prawa.

Rok 2013

Nadchodzi kolejna rewolucja – rewolucja Pokolenia Y. Młodzi, otwarci na świat, ambitni, pewni siebie, gotowi do podejmowania nowych wyzwań – przedstawiciele współczesnego świata. To ich czas. Mają dziś od 18 do 33 lat. Chcą tylko tego, co odpowiada ich oczekiwaniom. Stają się coraz bardziej wpływowi. Podchodząc optymistycznie do życia podejmują dziś nowe wyzwanie – domagają się produktów, które będą dostosowane do ich potrzeb, ich gustów, zaprojektowane przez nich samych – przez młodych dla młodych. Tak też chcą kreować przestrzeń wokół siebie.

Ygrekowa rewolucja Gardinii

Odkrywając to Gardinia – w końcu sama niemal 20- latka – postanowiła wyjść im naprzeciw, wesprzeć ich rewolucję. Ygrek opanował jej fanpage i dzięki temu rewolucja rozprzestrzeniła się po świecie. Widzimy tam zdjęcia wskazujące na jej obecność w różnych zakątkach Polski, Francji czy Egiptu.

Dzięki Gardinii Ygrek wyraża siebie. Zrywa grube i ciężkie zasłony z okien. Woli produkty idące z duchem czasu, a nie relikty przeszłości. Na ich oknach znajdziesz:

…karnisz Ygrek – symbol rewolucji zaprojektowany przez i dla pokolenia Y;

…szynę Helsinki – modernizm w każdym calu;

…szynę Oslo – po skandynawsku, czyli minimalistycznie i funkcjonalnie;

…szynę aluminiową – dającą się idealnie dopasować do każdej przestrzeni;

…karnisz linkowy – efektowny minimalizm;

…karnisz Europa – okno na Europę;

…mini-karnisz – po prostu Press&Go.

Szyna Gardinia

Mini Karnisz Gardinia

Karnisz linkowy Gardinia

Karnisz Europa Gardinia

Szyna Gardinia

Poszukiwane rewolucyjne hasło!

Ygrek potrzebuje rewolucyjnego hasła. Myśl nieszablonowo. Odważ się wykreować rewolucyjne hasło i weź udział w konkursie. Na zgłoszenia mailowe na adres: konkurs@preludiumworclaw.pl czekamy do 15.12.2013 roku. Komisja konkursowa wyłoni zwycięzców i odsłoni rewolucyjne hasło tuż po Nowym Roku. Nagrodą dla autora zwycięskiego hasła będzie wykonanie przez Gardinię dowolnej aranżacji okien w jego domu z wykorzystaniem produktów firmy. Więcej informacji o konkursie na: www.gardinia.pl/strony/konkurs.html

Dołącz do Ygrekowej rewolucji już dziś!