Wnętrze sypialni urządzonej w stylu angielskim charakteryzuje się sielankowym nastrojem, który tworzą motywy roślinne na miękkich welurowych obiciach mebli, liczne zdobienia i stonowane kolory. Obok sypialni znajduje się najczęściej garderoba, wyposażona w systemy pozwalajcie na uporządkowanie chaosu, panującego zwykle wśród bogactwa ubrań.

Garderoba Elfa

Szwedzkie systemy do przechowywania elfa sprawdzają się w tym przypadku znakomicie. Jakie są elementy tego systemu? Najczęściej są to różnej wielkości kosze, półki, zestawy wieszaków oraz szyny, które łatwo można zamontować na ścianie pionowo lub poziomo.

Meble do sypialni kojarzą się najczęściej z łóżkami i szafami. ale bogata aranżacja sypialni w stylu angielskim domaga się bardziej funkcjonalnych rozwiązań architektonicznych. Aby zapanować nad chaosem wzorów wnętrza i mnogością różnych części garderoby, najlepiej zastosować system do przechowywania elfa. Wielkość, kształt i zróżnicowane rozmiary koszy pozwalają na schowanie większych rzeczy i najmniejszych drobiazgów. Najważniejsze, aby każdy przedmiot miał swoje miejsce. Garnitury i kostiumy można powiesić na drążku, a spodnie na specjalnym wieszaku.

Garderoba Elfa

Do wyboru są dwie wzornicze odmiany systemów. Jeżeli ściany mają bogaty wzór, można zastosować system elfa Classic. Nie przesłoni efektownych ściennych wzorów i zachowa klimat stylu angielskiego. Natomiast drewniana, ekskluzywna linia elfa Decor wtopi się idealnie we wnętrze garderoby lub sypialni.

Garderoba Elfa

Niezaprzeczalnym walorem systemów do przechowywania elfa jest możliwość dowolnego zestawiania ich elementów. Zależy to od wielkości pomieszczenia, typowego bądź nietypowego ukształtowania wnętrza. Zagospodaruje się w ten sposób każdą wolną przestrzeń. Do mocowania systemu elfa może przystąpić także domownik, a to świadczy o łatwości montażu i możliwości indywidualnego rozmieszczenia koszy, półek, wieszaków, drążków itp. Wystarczy tylko wybrać sposób montażu szyn: pionowy lub poziomy.

Na koniec dobra wiadomość dla posiadaczy dużych pomieszczeń. Producent proponuje im wersję free standing czyli wolnostojącą. Każda wersja znakomicie sprawdza się w użytkowaniu.

Źródło : Elfa

zobacz również:
Szafy Elfa