Baśniowe krajobrazy, ulubione postaci z kreskówek, a może filmowi superbohaterowie? Odpowiednio dobrane fotorolety wprowadzą nasze dziecko w dobry nastrój, wnosząc świat marzeń i fantazji do jego pokoju. Bogaty wybór wzorów, różnorodność mechanizmów zwijających oraz możliwość zastosowania tkanin o różnym stopniu przepuszczalności światła pozwala na optymalne dopasowanie fotorolet do upodobań najmłodszych domowników, zwiększając jednocześnie komfort ich snu, niezależnie od umiejscowienia okna.

Fotorolety w dziecięcym pokoju

Urządzając pokój dziecka staramy się dopasować wystrój do jego potrzeb i zainteresowań. Tworzymy mały, dziecięcy świat, przyjazny dla najmłodszych domowników. Jednak tradycyjne motywy dziecięce na tapecie czy meblach mogą być kłopotliwe do zmiany, a przecież dzieci szybko rosną i ich zainteresowania zmieniają się wraz z wiekiem. W przypadku fotorolet – szerokie spectrum wzorów, zróżnicowanie kolorów, możliwość personalizacji, a przy tym łatwość montażu sprawia, że są one doskonałym sposobem na nadanie wnętrzu odpowiedniego charakteru. Jasne, ciepłe barwy, bajkowe motywy wprowadzą nastrój radość, przekształcając zwykły pokój w domowy azyl, w którym nasze dziecko będzie się czuło przytulnie i bezpiecznie. A gdy wraz z dorastaniem zmienią się zainteresowania i gust dziecka, wystarczy tylko zmienić fotoroletę na bardziej „dojrzałą”… Pokój astronauty, podróżnika, a może żeglarza pływającego po odległych oceanach? Niezależnie od wybranej tematyki w bogatej ofercie znajdziemy rolety drukowane z motywami dopasowanymi do dziecięcego marzenia. Możliwość dostosowania motywów do indywidualnych potrzeb klienta, w tym wykorzystania dostarczonych przez nas zdjęć lub grafiki, czy dedykowanie (w formie podpisu na materiale) sprawia, że fotorolety mogą być doskonałym prezentem dla dziecka.

Fotorolety w dziecięcym pokoju

Nie mniej ważne są także walory użytkowe fotorolet. Jeśli choć raz „walczyliście” ze swoim dzieckiem próbując go ułożyć do snu po obiedzie to wiecie jak ważne jest stworzenie odpowiedniego klimatu sprzyjającego zasypianiu. Zastosowanie rolet z tkanin nieprzepuszczających światła, pomoże stworzyć nastrój sprzyjający dziecięcej drzemce nawet w słoneczny, letni dzień. Fotorolety zapewniające 100% zaciemnienie pomieszczenia sprawdzą się znakomicie w pokoju dziecka mającego trudności z zasypianiem, jak i przy oknach o ekspozycji wschodniej – pierwsze promienie słońca nie zbudzą waszego potomka.

Niezależnie od preferencji dotyczących stopnia przepuszczalności światła wybierając rolety do pokoju dziecięcego należy sprawdzić czy wybrane tkaniny i zastosowana technika drukowania spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa.
Urządzając pokój dziecka zadbajmy zarówno o praktyczną stronę aranżacji, jak i odpowiedni dla niego design. Rolety z właściwie dobranym motywem będą elementem wystroju, który umożliwi dziecku wyrażenie jego osobowości, zademonstrowanie własnych zainteresowań.

W bogatej ofercie sklepu www.fotorolety.com znajdziemy miliony wzorów umożliwiających dobór fotorolety optymalnie dopasowanej do oczekiwań dziecka. Umożliwienie modyfikacji istniejących w bazie wzorów pozwala m.in. dostosować kolorystykę do odcieni pozostałych elementów wystroju pokoju, tworząc spójną całość. A ci, którzy cenią oryginalne, niepowtarzalne pomysły mogą sami zaprojektować lub zlecić stworzenie unikalnej fotorolety dla swojego dziecka. Możliwość wyboru spośród motywów zarówno dla najmłodszych domowników, jak i tych trochę starszych sprawia, że każdy znajdzie tu rozwiązanie „skrojone na swoją miarę”.

Źródło : Sklep www.fotorolety.com