Zastanawiasz się nad sposobem uzyskania większej przestrzeni w mieszkaniu? Chcesz podkreślić indywidualny charakter swojego wnętrza? Teraz to znacznie prostsze. Elfa wprowadziła na polski rynek przesuwne drzwi, dzięki którym zaoszczędzisz powierzchnię i stworzysz niebanalny wystrój wnętrza. Elfa to Twoje drzwi do nowoczesnych rozwiązań.

Szafy przesuwne Elfa

Zyskaj więcej przestrzeni w mieszkaniu i wyeksponuj jego indywidualny charakter. Drzwi przesuwne szwedzkiej firmy Elfa to nowość na polskim rynku, która pozwoli Ci z łatwością osiągnąć swoje cele. Możesz wykorzystać je w miejscu tradycyjnych drzwi przejściowych pomiędzy pomieszczeniami, dzięki czemu zyskasz więcej przestrzeni użytkowej we wnętrzu. Takie drzwi to również doskonały sposób na wydzielenie garderoby lub miejsca na domowe akcesoria w dawno zapomnianej wnęce. Ale to nie wszystko. Zgodnie z ideą Elfa możesz samodzielnie, z różnych rodzajów wypełnień, stworzyć doskonały autorski projekt własnych drzwi. Nadadzą one niebanalny i indywidualny charakter
mieszkaniu. Otwórz się na nowoczesne rozwiązania z elfa.

Drzwi przesuwne elfa są produkowane na wymiar, dlatego perfekcyjnie pasują do konkretnego otworu, nawet do wnęk ze skosami. Wybierz jeden z czterech rodzajów profili dostępnych w kilku kolorach i sam skomponuj wypełnienie. Ci co lubią klasyki mogą wybrać lustrzane lub szklane tafle, albo wypełnienie fornirowe. Ci, którzy są zwolennikami nowoczesnych wnętrz zdecydują się zapewne na kolorowy perspex – wysokiej jakości tworzywo dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, od bieli, poprzez żółcienie po bardzo intensywne czerwienie, granaty i zielenie. Dodatkowo, w jednym skrzydle można dowolnie połączyć ze sobą do 10 różnych rodzajów wypełnień, tak by stworzyć niepowtarzalny projekt. Wśród akcesoriów dodatkowych znajdziesz opcję cichego zamykania lub oświetlenie LED dla uzyskania łuny miękkiego, romantycznego światła.

Przesuwne drzwi do garderoby Elfa

Drzwi przesuwne w połączeniu z systemem do przechowywania elfa to kompleksowy sposób na zorganizowanie przestrzeni. Samodzielnie zestawiasz ze sobą kosze, półki oraz wieszaki i montujesz je do przyściennych listew, dzięki czemu całość systemu jest doskonale dopasowana do Twoich potrzeb. Każdy drobiazg będzie zawsze na swoim miejscu, a całość ukryjesz za nowoczesnymi drzwiami przesuwnymi.

Źródło : Elfa

Gdzie kupić produkty Elfa? Zobacz >>