elfa – robi wrażenie!

Pierwsze wrażenie jest tylko jedno. Dlatego nie trać szansy i już od progu zachwyć gości designerskim wnętrzem! Dzięki drzwiom przesuwnym oraz systemowi do przechowywania elfa, hol czy przedpokój nabiorą nowoczesnego charakteru. Z łatwością stworzysz funkcjonalną przestrzeń na kurtki i buty, a utrzymanie ładu przestanie być problemem. Niezapowiedziana wizyta? Spokojnie, z elfa zawsze będziesz w 100-proc. gotowości!

elfa_Przedpokoj

Przedpokój. Od progu daje znaki, że jesteś u siebie, a gości zaprasza do odkrywania pozostałych pomieszczeń. Jego zadanie – dobrze wyglądać, nawet podczas niezapowiedzianej wizyty. Jak to osiągnąć? Wystarczą drzwi przesuwne elfa. Pozwolą one na stworzenie aranżacji w dowolnym stylu! Wolisz nowoczesne wnętrze z akcentami glamour czy minimalistyczną mantrę szarości? Wybieraj z dziesiątków wypełnień i zamień klasyczny przedpokój czy hol w designerską przestrzeń, która przykuwa uwagę!

Wygodnie i estetycznie. Dzięki drzwiom przesuwnym z łatwością wydzielisz garderobę na buty, kurtki i płaszcze oraz praktyczną przestrzeń na rzadziej używane akcesoria. W ich przechowywaniu pomoże kreatywny system elfa. Wystarczy kilka wieszaków, koszy i półek o kilku głębokościach, by każdy z przedmiotów znalazł swoje miejsce. Nieład odejdzie w niepamięć, a przedpokój zawsze będzie się doskonale prezentował i zachwycał gości!

elfa_Przedpokoj

Kilka technicznych informacji: Niezależnie od tego, jaką masz wizję aranżacji mieszkania, drzwi przesuwne oraz system elfapozwolą zrealizować nawet najbardziej wymagające pomysły. Możesz wybrać gładkie tafle lub stworzyć autorski projekt, łącząc w jednym skrzydle różne rodzaje wypełnień: klasycznych laminatów, lustrzanych tafli, błyszczącego szkła czy Perspexu – tworzywa w intensywnych barwach. System elfa jest dostępny w dwóch wariantach designerskich, które pasują do różnorodnych projektów. Minimalistyczna elfa Classic jest wykonana ze stali w kolorach białym i platinum, zaś ekskluzywna elfa Décor posiada elementy z naturalnego drewna w kolorach bieli, brzozy i orzecha.

elfa_Przedpokoj