Dziś kolejna publikacja z zakresu nieruchomości na jeziorem. Do sprzedania jest działka nad jeziorem Drawsko. Na działce znajdują się dom z piwnicą, ogród oraz stodoła.

Działka pod domek letniskowy

Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie, gm. Złocieniec, Małobór k/Warniłęgu

Kategoria: gospodarstwo lub pod inwestycje: gospodarstwo agroturystyczne stadnina, stajnia, hotel dla koni, garaż, hangar na kajaki, w pobliżu jeziora 400 m

Powierzchnia działki: 14 151 m2 / 1,4151 ha, powierzchnia domu 120 m2

Cena : 280 000 PLN

Działka na sprzedaż - Drawsko

Piękna działka z domem, ogrodem oraz stodołą, otoczona drzewami owocowymi.Dom połączony jest z częścią gospodarczą. Dom składa się z przedpokoju, dwóch pokoi oraz kuchni.Dodatkowym atutem jest strych, do którego prowadzą schody- idealny na adaptację kilku sypialni. Częśćgospodarczą można przeznaczyć na łazienkę oraz zaadoptować na salę z kominkiem lub kilka pokoi.Znakomicie sprawdzi się również na miejsce; stadnina, stajnia dla koni lub hangar do zimowania jachtów.Cały obiekt można również przeznaczyć na gospodarstwo agroturystyczne. Dach pokryty jest dachówką cementową.

Malownicza działka

Dom nadaje się nadaje się do zamieszkania po remoncie.Do domu doprowadzona jest woda z wodociągu (ujęcie miejskie), prąd, siła oraz telefon Dom zamieszkiwanybył do 2009 roku i ogrzewany piecami kaflowymi.W najbliższym czasie dom zostanie przyłączony do kolektora ściekowego (obecnie kolektor doprowadzonyjest do leżącego w promieniu 3 km Warniłęgu).

Działka Warniłęg

Stan Prawny – Własność, bez obciążeń.

Odległość od miast:
Bobrowo [~ 13 km], Cieminko [~ 11 km], Czaplinek [~ 12 km], Głęboczek [~ 8 km], Grabinek [~ 5km], Kluczewo [~ 7 km], Nowe Drawsko [~ 10 km], Płocie [~ 11 km], Podgórze [~ 18 km], Prosinko[~ 9 km], Rzepowo [~ 5 km], Siemczyno [~ 6 km], Stare Drawsko [~ 6 km], Stare Kaleńsko [~ 9 km]Stare Worowo [~ 8 km], Uradz [~ 3 km], Warniłęg [~ 3 km], Żerdno [~ 10 km], Złocienie [~ 17 km]

Malownicze położenie na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego. W okolicy przebiega wiele szlakówturystycznych pieszych i rowerowych. Przez Jezioro Drawsko przepływa rzeka Drawa, którą prowadzi przepiękny szlak kajakowy im. ks.Kardynała Karola Wojtyły.Okolica nieruchomości jest bardzo zielona, otoczona łąkami oraz lasami państwowymi.

Jezioro Drawsko - mapa

Dodatkowe dane :

Dojazd do działki: PKS, PKPOdległość od drogi – 15 mOdległość od zabudowań – centrum wioski
Wodociągi – takPrąd – takSiła – takSzambo – takLinia telefoniczna – tak

Kontakt w sprawie działki:
katarzynaw@zahir.pl

zobacz również:
Działka pod domek letniskowy