Dochodowy interes z urządzeniami marki SFA

Z siostrą zawsze żyłam w zgodzie. Miałyśmy wspólny cel: stworzyć osiedlowy klub fitness, połączony z poradnią dietetyczną. Planowałyśmy urządzić go jak najmniejszym kosztem. Pozostawało znaleźć odpowiednie lokum i wyposażyć w niezbędne urządzenia. I tu zaczęły pojawiać się problemy.

Napięcie narasta
Koszt wynajęcia piwnicy, którą można by przeobrazić w klub, był niewielki. Jak sobie jednak poradzić z brakiem sanitariatów? Umywalki, prysznice i WC są przecież niezbędne. Remont piwnicy pochłonie dużo pieniędzy. Pojawił się niepokój – poradzimy sobie w biznesie?

Wspaniałe odkrycie

Poszukując urządzeń sanitarnych, natrafiłyśmy na ofertę firmy SFA. Odetchnęłyśmy z ulgą. Damy radę. Co z tego, że w piwnicy nie ma kanalizacji, a główne rury są powyżej 2,5 m ? Urządzenia typu Sanivite marki SFA do umywalek i pryszniców pozwoliły nam na zaaranżowanie kompletnych łazienek i toalet dla naszych klientów.

SFA_Do_umywalek_Pryszniców

Prawdziwą rewelacją były urządzenia Sanipack. Rozwiązania konstrukcyjne i sposób ich montażu są awangardowe. Nam pozwoliły na zainstalowanie niezbędnych toalet, miejsc WC bez poważnych prac remontowych i adaptacyjnych. Instalacja odbyła się szybko, bez burzenia ścian, bez gruzu, z zapewnieniem serwisu w razie potrzeby. Niskie koszty tej inwestycji potwierdziły nasz dobry wybór. Firma SFA wie, jak dbać o inwestorów.

SFA_zabudowa_sanipack

Jak przeobrazić piwnicę w klub fitness?
Zmiana funkcjonalności pomieszczenia piwnicznego nie byłaby możliwa bez urządzeń firmy SFA. Pokonują one nawet grawitację, tłocząc ścieki fekalne na spore odległości w górę i w bok. Nam udało się jeszcze jedno: zamontować urządzenia SFA tak, aby były niewidoczne i nie rzucały się w oczy. Zyskała na tym estetyka pomieszczeń.

SFA_Zabudowane_Sanivite

SFA_Sanivite_montaż

Na zdjęciu: montaż Sanivite

Klub już działa
Jesteśmy przekonane, że jako inwestorki odniosłyśmy sukces. Mamy klub urządzony za niewielkie pieniądze, w dobrym punkcie z wiernymi klientami. Montaż urządzeń marki SFA takich jak Sanivite i Sanipack okazał się najlepszym rozwiązaniem. Bez nich nie byłoby naszego klubu.