Modne Metamorfozy

Trwa druga edycja wielkiego konkursu Dekoral Fashion Modne Metamorfozy. Tym razem jednak nagroda główną jest metamorfoza wnętrza o wartości 15 tys. zł oraz bony na wyposażenie wnętrz.

Kilka tysięcy fanów uczestniczyło w zeszłorocznej rywalizacji o nagrody Dekoral Fashion. Tegoroczna edycja nie ustępuje wynikami. Nic dziwnego – uczestnicy walczą o metamorfozę wnętrza wartą 15 tysięcy złotych! Dekoral Fashion zadba o jej przeprowadzenie poczynając od projektu przygotowanego przez profesjonalnego architekta, przez organizację ekipy remontowej oraz materiałów, po samo wykonanie. Niemożliwe? A jednak!
To nie koniec atrakcji – codziennie każdy z uczestników może dodatkowo zdobyć bon na wyposażenie wnętrza! 100 zł na zakupy w IKEI, Almi Decor czy Home&You może zdobyć każdy, kto choć odrobinę zna się na kolorach i designie wnętrz.
Jak wziąć udział w konkursie? To proste! Aby walczyć o metamorfozę, należy zalogować się na stronie Modne Metamorfozy, wypełnić formularz konkursowy, przesłać zdjęcie, plik dźwiękowy, film – jednym słowem niepowtarzalną pracę, która przekona jury o tym, że zasługujemy na zwycięstwo.
Nagrody dodatkowe przyznawane są codziennie dwóm osobom, które w jak najkrótszym czasie udzielą poprawnej odpowiedzi na Pytanie Dnia, znajdujące się na stronie głównej Konkursu.
Główną ideą akcji Modne Metamorfozy jest inspirowanie kolorami oraz motywowanie uczestników do odmiany wnętrz. Ta sama idea przyświeca również serwisowi Kolor i Wnętrze, gdzie oprócz newsów ze świata designu można liczyć również na nieodpłatną pomoc architektów w przemianie własnych domów i mieszkań.

Poniżej przedstawiamy konkursowe metamorfozy, które już się dokonały: