„Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła! Szczypie w nosy, szczypie w uszy, Mroźnym śniegiem w oczy prószy, Wichrem w polu gna! Nasza zima zła!”. Tak pięknie o zimie napisała w swoim wierszu Maria Konopnicka ponad 100 lat temu. A w 2013 r. w ślad za słowami wiersza poetki podobnie o zimie mówi Gardinia, prezentując swoim klientom nowoczesną dekorację okna – Roletę Thermo, której nie straszne są słoneczne i upalne lata, ale i śnieżnie oraz mroźne zimy.

Dekoracja okna – roleta – która chroni przed zimnem? Dowiedz się, jak ona to robi!

Rolety

Roleta Thermo skutecznie odbija światło i ciepło, blokując przenikanie energii aż do 80%. Taka roleta okienna działa podobnie do zwykłej, spożywczej folii aluminiowej. W zależności od strony może przepuszczać, bądź hamować przepływ ciepła. Pozwala jej to skutecznie walczyć z letnimi promieniami oraz zimowo-jesiennym chłodem. Roleta Thermo swoje atuty wykorzystuje przez cały rok, niezależnie od pogody, zawsze jest przydatna i manifestuje swoją gotowość do walki w imię niższych rachunków za ogrzewanie oraz ochrony przed uciążliwym słońcem.

Rolety Gardinia

Dekoracja okna, która czuwa przez cały rok

Specyfika polskiego klimatu powoduje, że prawie przez 6 miesięcy w roku mamy sezon grzewczy. Żeby dobrze się do niego przygotować, trzeba uszczelnić newralgiczne punkty, przez które ucieka ciepło. Jesteśmy przyzwyczajeni do wymiany czy uszczelniania okien czy drzwi. Thermo Roleta nie wymaga tak drastycznych rozwiązań. Wystarczy ją zamontować jako dekorację okna naszego przytulnego mieszkania, a od razu dowodzi swojej przydatności. Kiedy odpoczywamy w nocy po ciężkim dniu pracy, nasza Roleta Thermo pracuje, utrzymując przyjazną temperaturę. Zatrzymuje ciepło, które zostało nagromadzone w ciągu dnia. Montaż rolety Thermo przekłada się na mniejsze rachunki za ogrzewanie.

A znowu latem spragnieni ciepła i słońca bywa, że borykamy się z dużym naświetleniem, które podstępnie przeszkadza w codziennych czynnościach. Światło pada na ekran telewizora, komputera, budzi nas o zbyt wczesnej porze, a upał nie daje w nocy spać. W tym wypadku również przychodzi z pomocą dekoracja okna – Roleta Thermo. By nas chronić, odbija nawet do 70% ciepła, dzięki czemu można cieszyć się przyjemnych chłodem bez przeszkód.

Dekoracja okna z palmą pierwszeństwa

Roleta Thermo została już doceniona przez konsumentów. Najpierw zgłosili produkt do konkursu, po czym przyznali mu główną nagrodę „Najlepsze w Polsce – The best in Poland”. Certyfikat jest tym ważniejszy, że o zwycięstwie zadecydowały głosy użytkowników. Nasza bohaterka stoi na straży domowego ciepła w zimie, przyjemnego chłodu w lecie jest, więc niezastąpioną przyjaciółką naszych okien. Nie czekaj, zatem na kolejny przerażający rachunek za ogrzewanie – wybierz Thermo Roletę firmy Gardinia i zabierz ją do domu.