Biel to wciąż jeden z najchętniej wybieranych kolorów do aranżacji łazienki. Warto pamiętać, że w tym przypadku bardzo łatwo o przekroczenie cienkiej granicy i o osiągnięcie efektu odwrotnego od zamierzonego, kiedy końcowy wystrój będzie nadmiernie „sterylny” lub przytłaczający w swojej banalności. Aby tak się nie stało, możemy skorzystać z propozycji firmy Defra, która jest przodującym producentem mebli łazienkowych, wyróżniających się na rynku wysoką jakością, bogatym wzornictwem i kolorystyką. To one będą odgrywać w łazience pierwszoplanową rolę, a znakomite tło dla nich utworzy pomysłowe wykończenie ścian i podłogi.

Meble Łazienkowe Białe - Defra

Jeżeli decydujemy się na białe meble łazienkowe, to trzeba liczyć się z tym, że jasne kafelki i płytki podłogowe uczynią całe wnętrze „mdłym” i nieciekawym. Dlatego aby wydobyć piękno mebli – ich design i precyzję wykonania – należy postawić na kafle w nasyconym kolorze lub o oryginalnej fakturze bądź zdecydować się na kolorową okleinę ścienną. Nietuzinkowe wzory, niepospolity kształt umywalki, nietypowe oświetlenie sprawią, że meble łazienkowe nie „zgubią się” na monochromatycznym tle, a zostaną w ten sposób lepiej wyeksponowane.

Zlewozmywak do Łazienki - Defra

Białe meble łazienkowe znajdujące się w ofercie firmy Defra to meble, które spełnią oczekiwania różnych klientów. Znajdą tam oni zarówno zestawy o bardziej klasycznym kształcie, jak również te zupełnie nowoczesne, których awangardowy charakter podkreślają zaokrąglone kształty frontów czy listwowe i relingowe uchwyty. Bez względu na wybrany model, meble łazienkowe firmy Defra nie tracą nic na swojej funkcjonalności, która ,co więcej, może tylko wzrosnąć, gdyż niektóre zestawy meblowe umożliwiają tworzenie wielu kombinacji.

Meble Łazienkowe Białe - Defra