„W czasie deszczu dzieci się nudzą…”

…to ogólnie znana rzecz…” śpiewała Barbara Kraftówna w Kabarecie Starszych Panów. I rzeczywiście słuchając słów tej piosenki, aż strach pomyśleć co też nasze pociechy mogą wymyślić podczas jesiennych długich wieczorów, kiedy na dworze pada, jest zimno i nieprzyjemnie… Co zatem zrobić by zająć najmłodszych podczas jesiennej pluchy? Drogi rodzicu, zacznij od, atrakcyjnej, wesołej i słonecznej aranżacji okiennej w pokoju Twojego dziecka. Zrób to koniecznie z Gardinią, która nie tylko stworzy dla niego świat pełen fantazyjnych barw, ale i zatroszczy się o jego bezpieczeństwo.

Rolety plisowane

Gra świateł to zabawa!

Rolety plisowane Gardinii to feeria barw wprawiających w dobry nastrój każdego, nawet najbardziej buntowniczo nastawionego do jesieni młodego człowieka. Ich barwy, a także powstała gra światła na ścianach i meblach dziecięcego pokoju rozbudzą wyobraźnię Twojego dziecka. Dzięki ruchomym belkom plisy Gardinii możesz ustawić na dowolnej wysokości okna i przysłonić jego wybraną część, przez co wyczarujesz różne obrazy za oknem i zabawisz się z dzieckiem w zgadywanki.

Oaza na strychu

Jeśli zaadaptowałeś dla Twojego dziecka uroczy pokoik na poddaszu, nie musisz się wdrapywać po schodach codziennie rano i martwić o jego poranną pobudkę. Żaluzje w ponad 80 kolorach specjalne do okien dachowych, odpowiednio ustawione wpuszczą dokładnie tyle słońca ile potrzeba, tak, by na czas obudzić Twoje dziecko do szkoły.

Rolety z tkaniną

Bezpieczny początek

Jeśli masz w domu niemowlę, to problem deszczu za oknem i nudy, a tym samym strach przed pomysłami na jej zabicie przez Twojego malucha to dopiero kwestia przyszłości. Teraz aranżacja okna ma być przede wszystkim pomocna w stworzeniu odpowiednich warunków dla Twojego maleństwa. W tej roli idealnie sprawdzi się roleta thermo. Dzięki swoim właściwościom izolacyjnym zadba o stałą temperaturę w pokoju, a opuszczona przyciemni pomieszczenie na czas drzemki po karmieniu. Łatwa w utrzymaniu czystości nie dopuści do gromadzenia się na niej kurzu i alergenów.

3macz czyli …

…prosty, funkcjonalny i bezpieczny napinacz łańcuszka. Taki jest produkt Gardinii, który zapobiega swobodnemu zwisaniu łańcuszka rolety. Sprawia, iż przylega on równolegle do framugi okna, nawet gdy jest ono uchylone. To również rozwiązanie, które zapewni bezpieczeństwo Twoich najbliższych, zwłaszcza małych dzieci. Dzięki zastosowaniu 3macza, rolety Gardinii spełniają Europejską Normę Bezpieczeństwa EN13120.

Zatem Drogi Rodzicu nie zastanawiaj się dłużej nad wyborem. Niech skakanie po kałużach, gdy na chwilę wyjdzie słońce w czasie jesiennej szarugi, nie będzie jedyną atrakcją dla Twojego dziecka. Stwórz mu bezpieczny, kolorowy i pasjonujący świat z dekoracjami okiennymi Gardinii. Kto by pomyślał, że może to być takie proste.