3macz i wszystko gra!

Kreatywność producentów w branży aranżacji i dekoracji okna spowodowała, że na rynku dostępna jest cała gama zabezpieczeń przeciwsłonecznych: rolety klasyczne, mini, rzymskie, żaluzje pionowe czy poziome. A wszystkie łączy jeden element – łańcuszek, który właśnie zyskał sprzymierzeńca w postaci 3macza.

Niesforny łańcuszek

Jak działa roleta? Pozwala regulować natężenie promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia. Za pomocą łańcuszka ustawiamy położenie rolety tak, aby przez okno przedostawało się dokładnie tyle słonecznego światła, ile chcemy. Jednak luźno zwisający łańcuszek czasem się plącze, a jego użycie każdorazowo rodzi pytanie: w którą stronę pociągnąć, by odsłonić, a w którą, by zasłonić okno? A do tego ileż to razy denerwował nas wiszący łańcuszek przy oknie uchylnym.

3macz i jest ok!

Jest na to rada – malutkie i bardzo inteligentne urządzenie o nazwie 3macz. Jest nowością na rynku artykułów dekoracji okien i z całą pewnością długo na nim pozostanie. Ten mały element w kształcie muszelki sprawia, że łańcuszek jest estetycznie i łatwo mocowany do framugi okna, równocześnie jej nie uszkadzając. Dzięki 3maczowi łańcuszek rolety nie odstaje i nie plącze się. Od razu wiemy, za którą jego część pociągnąć, aby roletę przesunąć w górę lub w dół. A co najważniejsze: roleta, jej łańcuszek oraz 3macz to bardzo zgrane i bezpieczne trio – nawet dla najmłodszych użytkowników.

Unia mówi TAK!

Unia Europejska stawia na bezpieczeństwo użytkowania produktów. Właśnie z tego względu, również w Polsce, obowiązuje norma określająca wymogi bezpiecznego stosowania i użytkowania wszelkich zasłon wewnętrznych: PN-EN 13120. Polscy producenci i dystrybutorzy zabezpieczeń przeciwsłonecznych zobowiązani są zadbać o to, aby właśnie ten asortyment spełniał jej wymogi. Gardinia – lider w branży artykułów dekoracji i aranżacji okna – wie, jak dbać o komfort i bezpieczeństwo swoich klientów. Zabezpieczenia przeciwsłoneczne firmy Gardinia wyposażone są zatem między innymi w 3macz – doskonałe wsparcie dla niesfornego łańcuszka.

Trzymacz